Lifestyle Promowane

Zainspiruj się – wielkanocne aranżacje stołu według blogerów

Wielkanocne śniadanie i świąteczne, rodzinne spotkania przy stole tuż tuż. Warto zadbać o wyjątkową atmosferę, aby wspólnie spędzony czas był pełen radosnych, pełnych uśmiechu i miłości chwil. Nieodłącznym elementem tych świątecznych przygotowań jest aranżacja stołu. To, co wydaje nam się łatwym zadaniem, często okazuje prawdziwym wyzwaniem. Właśnie dlatego, przygotowaliśmy dla Was garść inspiracji.

Naturalna aranżacja, w której dominuje biel, drewno i złoto, przełamana czarnymi sztućcami to propozycja Eweliny z @mieszkanie.marzen 🙂 Elegancji całej stylizacji nadaje wyjątkowy komplet talerzy Ronja i utrzymane w podobnej stylistyce kieliszki i szklanki Viole.

Jeżeli kochacie pastele, to z pewnością spodoba Wam się aranżacja Moniki z @piaskowy_dom. Głównym elementem tej stylizacji są urokliwe talerze Tineo w pastelowych kolorach. Dopełnione złotymi dodatkami tworzą stół, pełen wiosennej energii. Nie zapomnij o naturalnych akcentach, takich jak drewno czy kwiaty, a z pewnością twoi goście będą zachwyceni.

Czas świąteczny, to również pierwsze ciepłe, wiosenne dni. Motyw ptaków na zastawie z kolekcji Sparrow i Springy sprawdzi się doskonale! Właśnie na taką aranżację postawiła Monika z @piaskowy_dom. W połączeniu z pastelowymi talerzami TINEO i świątecznym bieżnikiem wielkanocny stół prezentuje się przepięknie.