Homla poleca Promowane

Wyśpij się wygodnie!

Kto z nas nie marzy o tym, aby po długim dniu w pracy wrócić do domu i chociaż na chwilę położyć się do łóżka, które z takim trudem opuszczamy rano. Sypialnia to zdecydowanie jedno z najbardziej ulubionych pomieszczeń w każdym domu. To właśnie tam spędzamy wiele chwil: relaksując się, regenerując czy w końcu smacznie śpiąc. Głównym elementem każdej sypialni jest oczywiście łóżko! Dlatego zadbaj o siebie oraz komfort swoich najbliższych i postaw na uniwersalne, a jednocześnie niezwykle wygodne łóżka VENLO! Dlaczego to będzie dobry wybór? Przeczytaj i przekonaj się sam!

Solidna konstrukcja

Jedną z najważniejszych kwestii, na które należy zwrócić uwagę podczas zakupu łóżka, jest jego odpowiednia konstrukcja. W końcu ma ono nam służyć przez wiele lat. W łóżkach VENLO dominującym tworzywem jest solidne drewno, z którego wykonano ramę, oraz listewki podtrzymujące materac, czyli główne elementy stelaża. Drewniane listewki cechują się elastycznością, dzięki czemu dostosują się do wagi osoby śpiącej na łóżku, a tym samym zagwarantują komfort w ciągu nocy. Oprócz tego dużą zaletę stanowi wykonanie z metalu wewnętrznych belek, do których przymocowywane są listewki. W zależności od modelu, jaki wybierzemy, mebel osadzony jest na metalowych lub drewnianych nogach, zapewniających stabilność całej konstrukcji.

 

 

 

Rozmiar łóżka, a metraż sypialni

Bardzo duże znaczenie ma także rozmiar łóżka, który musi być dopasowany do wielkości sypialni. To szczególne wyzwanie w niewielkich mieszkaniach, gdzie metraż często ogranicza nasze wybory. Najważniejszym kryterium jest oczywiście komfort i wygodna osób, które będą użytkować łóżko, ale nie chcemy przecież, aby pomieszczenie zostało całkowicie zdominowane przez mebel pod kątem aranżacyjnym, jak i praktycznym. Warto wziąć pod uwagę, że zbyt duży rozmiar łóżka może utrudnić swobodne przemieszczanie się po pokoju. Łóżka VENLO, dzięki różnym rozmiarom dają możliwość dopasowania mebla do każdej sypialni. W tych mniejszych idealnie sprawdzą się łóżka o wymiarach 140×200 cm, natomiast w tych większych bez problemu zmieszczą się te o wymiarach 160×200 cm.

 

Ponadczasowy design

Gdy już znajdziemy łóżko- idealne, które spełni nasze wymagania pod względem praktyczności i wygody, możemy przejść do kolejnego, równie ważnego kryterium – design! To, że łóżko ma zapewniać nam przede wszystkim wysoką jakość oraz komfort snu, wcale nie oznacza, że musimy rezygnować z naszych upodobań estetycznych. W ofercie łóżek VENLO znajdziemy różne rodzaje materiałów, jak i kolorów. Zwolennikom uniwersalnych, bardziej stonowanych rozwiązań zdecydowanie przypadnie do gustu klasyczne obicie z tkaniny. Natomiast osoby, które wolą coś bardziej eleganckiego, mogą postawić na tapicerkę pokrytą aksamitnym w dotyku i pięknie połyskującym welurem. Oba warianty występują w kolorze stonowanej szarości oraz szykownej butelkowej zieleni. Zaletą łóżek VENLO jest właśnie ich uniwersalny styl, który bez problemu wkomponujemy w każdą sypialnię niezależnie od stylu, w jakim została ona urządzona.