Kolekcje Promowane

Świąteczna kampania Homla

Poczuj ten magiczny czas, który spędzamy w gronie Najbliższych i stwórz wyjątkowy charakter Świąt Bożego Narodzenia.  Każdemu z nas zależy na odpowiednim przygotowaniu domu na Święta i stworzeniu wyjątkowej atmosfery. Magię otaczającej nas rzeczywistości tworzą wtedy dekoracje i drobiazgi. Aby świąteczne momenty stały się jeszcze piękniejsze, marka HOMLA przygotowała wyjątkową gwiazdkową kolekcję.

Wśród świątecznych propozycji marki HOMLA znalazły się dekoracje i dodatki, ale także domowe tekstylia i nastrojowe oświetlenie. Całość kolekcji jest już dostępna w sprzedaży – zarówno w salonach stacjonarnych, jak i na www. Najnowsza kolekcja odpowie na oczekiwania zarówno świątecznych tradycjonalistów, jak i miłośników gwiazdkowej nowoczesności. Odpowiadając na potrzeby miłośników nowoczesnej elegancji marka proponuje kolekcje w odcieniach różu oraz srebra – symbolizujących niewinność i nadzieję. Elegancka kolacja wigilijna przebiegająca w atmosferze szykownego przyjęcia – blask cyrkonii i szklanych ozdób oraz szykownie zastawiony stół – to wszystko będzie możliwe dzięki kolekcjom HOMLA. Świąteczne wnętrza w interpretacji HOMLA utrzymane są w kolorze czerwieni, która symbolizuje miłość i energię oraz zieleni – kolorze równowagi i harmonii. Kolekcje te przywołują na myśl ciepłą atmosferę rodzinnych świąt, wspólne rozpakowywanie prezentów, biesiadowanie przy stole,  czyli Święta w klasycznym stylu.

Wyrusz z HOMLA w podróż pełną inspiracji

Kolekcja pastelowa skradnie serca wszystkich miłośników delikatnych kolorów. Białe, lodowe zawieszki w formie sopelków lodu, czy wesołych reniferów, a także  anioły w odcieniach różu i subtelnie połyskujące ozdoby choinkowe przeniosą do magicznego świata fantazji.Głównymi wyznacznikami kolekcji są puchate zawieszki, nowoczesne, pastelowe tekstylia i olśniewająca zastawa z delikatnym zdobieniem. Doskonałym uzupełnieniem dla subtelnie różowej kolekcji linia dodatków, których kolorystyka przenosi nas w mroźną, magiczną krainę. Motyw przewodni tworzą brokatowe zawieszki, cyrkonie, nastrojowe lampiony, tekstylia ze srebrną nitką i szklane elementy nakrycia stołu.

Marka Homla przygotowała również dedykowaną linię dla miłośników tradycyjnego podejścia do świątecznego dekorowania swojego wnętrza. Kolekcja tradycyjna w której królują drewniane oraz filcowe ozdoby i dodatki pełne radosnej, świątecznej czerwieni. Wśród asortymentu kolekcji znajdą się między innymi dekoracje przypominające ręcznie wykonane zabawki, naczynia ze świątecznymi motywami, a także drewniane deski do krojenia. Tradycyjne motywy Świętego Mikołaja, renifera i bogato zdobione wieńce przeniosą do świata dziecięcych marzeń.  Uzupełnieniem kolekcji jest linia utrzymana w kolorze głębokiego granatu i złota. Dodatki z kolekcji wprowadzają do wnętrza niezwykle przytulny klimat i przywołują wspomnienia z dziecięcych lat. W bogatym asortymencie kolekcji znajdują się także welurowe tekstylia, szmaciane aniołki, figurki w formie bujanych koników, oraz bogato zdobione zawieszki choinkowe.