Kolekcje Promowane

Stwórz wielkanocny klimat z Homla!

Magię otaczającej nas rzeczywistości tworzą drobiazgi. By wielkanocne momenty były jeszcze piękniejsze, przygotowaliśmy dla Was produkty z linii tradycyjnej, a dla miłośników pasteli – linię pastelową. Wierzymy, że każdy z nas chce stworzyć piękne Święta i podkreślić wyjątkowość wspólnych momentów. Wyrusz z Homla w podróż pełną inspiracji i wyczaruj piękne Święta dla Ciebie i Twoich bliskich.

Linia tradycyjna została stworzona dla miłośników klasycznych rozwiązań. Bogactwo naturalnych materiałów, subtelność i blask miedzianych sztućców, śnieżna biel obrusów, wyjątkowe wianki w kolorach ziemi – wszystko to tworzy niepowtarzalny, rustykalny klimat. Ceramiczne zajączki, dekoracyjne jajka i kwiatowe kompozycje to elementy, które urozmaicą wystrój wielkanocnego stołu. Szklane patery i zastawa ze złotymi zdobieniami sprawią, że świąteczne śniadanie będzie jeszcze bardziej uroczyste.

Koniecznie sprawdź też nasze propozycje wielkanocnych koszyków i tekstyliów, które pozwolą Ci stworzyć niepowtarzalny, świąteczny klimat.

Jeżeli poszukujesz alternatywy dla tradycyjnych dekoracji, zainspiruj się naszą kolekcją pastelową, w której królują odcienie różu, błękitu i mięty. Kolekcja zachwyca subtelnymi formami i teksturami, wprowadza wiosenną energię do wnętrza i jest ciekawą alternatywą dla klasycznych, wielkanocnych dodatków. 

Jeśli wciąż nie wiesz, na jakie dekoracje wielkanocne się zdecydować, koniecznie sprawdź nasz TRENDBOOK. Pozwól się zainspirować i stwórz razem z nami święta pełne magii i rodzinnego ciepła.