Lifestyle Promowane

Przeżyj z Homla #leniwyporanek w towarzystwie blogerek!

W Homla kochamy spokojne, leniwe poranki. Takie, podczas których każdy może zrobić coś dla siebie i zrelaksować się w ulubionym miejscu. Jaki jest nasz przepis na #leniwyporanek? Pyszna kawa w ulubionym kubku, kameralna kawiarnia w której można odpocząć i wspaniałe towarzystwo.

I właśnie w taki sposób spędziliśmy niedawno poranek – było wesoło, radośnie i smacznie! Zaprosiliśmy jedne z naszych ulubionych krakowskich blogerek – Asię Dulczewską (@dulczevska) i Iwonę Tederską (@pivonia) do kawiarni Nakielny. Podczas rozmowy przy kawie i pysznych słodkościach, zapytaliśmy dziewczyny jak wygląda ich idealny, leniwy poranek.

„Na leniwy poranek mam najczęściej czas w niedzielę. Nigdy nie śpię do późna, ale lubię zrelaksować się w łóżku. Leniwe poranki zazwyczaj świętuję wspólnie ze swoim partnerem, który podaje mi do łóżka śniadanie i aromatyczną kawę w ulubionej filiżance. Jestem fanką słodkich śniadań” – wyznała nam Asia.

„Leniwy poranek kojarzy mi się bardzo pozytywnie i słonecznie. W taki dzień długo leżę w łóżku i to z niego ‘dowodzę światem’. Mimo lenistwa, które lubię, w czasie wolnym uwielbiam odpowiadać na wiadomości na Instagramie i posłuchać muzyki. To mnie relaksuje!” – opisała swój idealny poranek Iwona.

Pozytywna atmosfera w Twoim wnętrzu z pewnością sprawi, że każdy poranek będzie szczęśliwy. Wystarczą odpowiednie dodatki, aby każdy dzień rozpoczynać z przyjemnością. Zadbaj o odpowiednią zastawę, która doda Ci energii już podczas porannej kawy. Nie zapomnij też o miękkiej i przyjemnej pościeli i dodatkach! Zainspiruj się naszą kolekcją, z którą stworzysz niezapomniany nastrój😊