Bez kategorii Homla poleca Promowane

Już dziś zadbaj o siebie i swoje cztery kąty!

Nowy Rok to noworoczne plany, które stanowią motywację do zmian na lepsze. Sprawdź jakie postanowienia pomogą Ci zrealizować piękne oraz funkcjonalne produkty Homla. Już teraz zadbaj o siebie i o swoje cztery kąty!

Znajdź czas na relaks

Żyjąc we współczesnym, zabieganym świecie niezwykle istotne jest, aby się zatrzymać i odpocząć. Dzięki temu naładujesz baterię oraz nabierzesz sił do dalszego działania. Jednym z najważniejszych postanowień noworocznych powinno być znalezienie czasu dla siebie. Tak naprawdę wystarczy tylko chwila każdego dnia, aby pomyśleć o sobie – wystarczą drobne czynności, które staną się codziennym zwyczajem. Możemy zacząć od rozgrzewającej herbaty lub aromatycznej kawy podanej w ulubionym kubku ESOTA – wypitej siedząc w wygodnym fotelu LAHTI. Natomiast leniwy wieczór z książką, spędzony na kanapie pod ciepłym kocem ROSS i w otoczeniu mięciutkich poduszek JACK będzie idealnym wytchnieniem po długim dniu w pracy. Relaksującą atmosferę dopełni delikatny aromat zapachowej świecy KRINGLE oraz migoczący płomień tealighów STARK umieszczonych w ozdobnych lampionach PINY.

 

 

Ciesz się drobiazgami

W Nowym Roku warto cieszyć się drobiazgami i czerpać pozytywną energię z każdej chwili. Otaczaj się pięknymi wspomnieniami, umieszczając ulubione fotografie w ozdobnych ramkach na zdjęcia DOKKA. Oprócz tego postaw na dodatki takie jak nowoczesne lustro STICS czy kwiatowy obrus ROMANTIC, które ożywią wnętrze Twojego domu i wprowadzą do niego przytulną atmosferę. W sypialni, w której spędzasz dużo czasu, a co najważniejsze odpoczywasz, dopełnij aranżację piękną pościelą PAISLEY oraz pasującą do niej narzutą SKED. Doceniając drobne dodatki, możesz całkowicie odmienić nie tylko wnętrze, ale także swoją codzienność.

 

 

Zorganizuj swoją przestrzeń życiową i zadbaj o porządek

Chaos czy też bałagan to najgorszy towarzysz, szczególnie gdy zagości w naszym domu. Dlatego w Nowy Rok wejdźmy dobrze zorganizowani i zadbajmy o porządek w każdym pomieszczeniu. Jeśli chodzi o kuchnie, idealnie sprawdzą się wszelkiego rodzaju puszki HARLING lub słoiki do przechowywania SERILDA, jak również pojemniki na jedzenie FIT STYLE. Łączą one w sobie aspekty dekoracyjne oraz praktyczne, dzięki czemu bez problemu znajdziemy akcesoria, które będą pasować do wystroju. W łazience w utrzymaniu porządku pomoże kosz na pranie FLAMINGO, szkatułki SOLV, a także organizery LEAVES. Natomiast w jadalni warto posiadać dodatki w postaci ścierek SPECLER, serwetek ELESA i podkładek na stół ASAI. Zorganizowany dom to także bardziej zorganizowane życie, a aby to osiągnąć nie potrzeba wiele!

 

   

 

 

Postaw na praktyczność

Jak jeszcze ułatwić sobie życie? Postaw na praktyczność! Początek kolejnego roku zacznijmy od pozbycia się zbędnych przedmiotów, które swoje czasy świetności mają już dawno za sobą. Gdy już to zrobimy, zyskamy miejsce na nowe rzeczy – jednak tym razem zwróćmy uwagę na ich praktyczność. Jeśli chodzi o kuchnię najlepiej wybrać uniwersalne, eleganckie zastawy ALOHA o ponadczasowym stylu oraz wielofunkcyjne naczynia, garnki i akcesoria kuchenne Joseph&Joseph. Praktyczność to także niezwykle ważny aspekt przy wyborze tekstyliów domowych takich jak np. ręczniki MARINER, obrusy ASEN  bądź zasłony ADELE, stanowiące must-have we wszystkich domach. Oczywiście to nie oznacza, że musimy rezygnować z rzeczy wzorzystych i w żywych kolorach, ale posiadanie chociaż jednego kompletu produktów, które będą pasować na każdą okazję i do każdej aranżacji zdecydowanie ułatwi nam codzienne funkcjonowanie.