Kolekcje Promowane

Jak udekorować wielkanocny stół?

Wielkanoc to czas rodzinnej celebracji, w trakcie których spotykamy się z ukochanymi osobami przy wspólnym stole. Dlatego też, warto zadbać o jego przytulną i uroczystą oprawę – nie tylko podczas wielkanocnego śniadania – ponieważ to prawdziwa wizytówka domu w trakcie świąt.

Czas świąteczny, to również pierwsze wiosenne dni, w których wszystko budzi się do życia. Dlatego też, nasze inspiracje to lekkie, radosne, ale zarazem eleganckie aranżacje. Poniżej pokażemy Wam wyjątkowe dekoracje, szykowne zastawy, eleganckie sztućce czy piękne tekstylia, które pomogą Wam stworzyć wyjątkową, wielkanocną atmosferę.

W poszukiwaniu świątecznych inspiracji, warto zwrócić uwagę na piękną, klasyczną ceramikę w tradycyjnych odcieniach bieli i ecru lub pokusić się o subtelne, wiosenne wzory. Szczególnej uwadze polecamy kolekcję SPRINGY, wyróżniającą się lekkością, ponadczasowym wzorem i ergonomicznymi, wygodnymi uchwytami. Będą nie tylko wspaniałą ozdobą stołu, ale świetnie nadadzą się również na prezent.

Porcelanowa zastawa ALOHA w charakterystycznym, ciepłym kolorze kości słoniowej stworzona została z najtwardszego szkliwa na świecie, które doskonale uodparnia przed zarysowaniem sztućcami. Te polskiego pochodzenia naczynia zadbają o uroczysty nastrój przy świątecznym stole.

Podczas wielkanocnego śniadania, nie może na naszym stole zabraknąć kieliszka na jajko. To funkcjonalne i stabilne naczynie, które pomaga utrzymać jajko w pionowej pozycji i pozwala podać je w estetyczny sposób. Wśród naszego asortymentu znajdziesz te o tradycyjnym designie, jak również z zabawnymi motywami zająców.