Homla poleca Kolekcje Promowane

Funkcjonalna kuchnia i jadalnia – wiemy jak to zrobić!

Jesienny czas to idealna okazja do rozwinięcia swoich kulinarnych pasji. Prace w kuchni będą szły sprawniej i przyjemniej, jeśli zadbamy o odpowiednie akcesoria. Podpowiadamy Wam jak za niewielkie pieniądze możecie urządzić takie miejsce!

Przechowywanie

Pojemniki do przechowywania pozwolą na szybkie odnalezienie potrzebnych produktów, a funkcjonalne naczynia i akcesoria sprawią, że w kilka chwil przy gotujemy ulubione potrawy. Homla wie, czego każda pani domu potrzebuje w kuchni!

 

Gotowanie

Odpowiednie garnki i patelnie sprawiają, że gotowanie staje się szybkie łatwe i przyjemne. Dlatego nasza linia MANTE wykonana została w technologii odkuwanego aluminium, co sprawia, że szybko i równomiernie się nagrzewa. Produkty posiadają nowoczesną, trójwymiarową powierzchnię i ergonomiczne uchwyty. Seria MANTE charakteryzuje się również wyjątkowym designem, będącym dopełnieniem każdej kuchni.

 

Podano do stołu!

Zarówno na co dzień, jak i w wyjątkowe okazje warto zadbać o piękną oprawę stołu. Nawet zastawa, którą używamy regularnie może wyglądać pięknie jeśli zadbamy o odpowiednie dodatki. Wykorzystaj miseczki do serwowania czy nietypowe pojemniki na oliwę. Dołóż klasyczne kieliszki i wyjątkowe złote sztućce – goście będą zachwyceni!

Seria Femelo od 7,99 pln

 

Wyjątkowe chwile każdego dnia

Moment z kubkiem kawy to ulubiony czas w ciągu dnia każdego z nas. Chwila wyciszenia i odpoczynku stanie się jeszcze bardziej wyjątkowa jeśli zadbamy o odpowiednie naczynia do ich zaserwowania. Piękne i nietypowe kubeczki, talerzyki – to wszystko sprawia, że chociaż na chwilę możemy odetchnąć w ciągu dnia!