Kolekcje Promowane

Dom zaczyna się od kuchni! Poznaj nową kolekcję Homla.

Mówi się, że kuchnia to serce każdego domu. Warto więc zadbać, aby była ona dla wszystkich funkcjonalna, ale również przytulna i radosna. Dzięki temu, każdy wspólny posiłek będzie wyjątkowy! Podpowiadamy, jak zadbać o odpowiednią atmosferę w kuchni, bo w końcu dom zaczyna się własnie tutaj 🙂

Energetyczne śniadanie

Zacznij dzień od pysznego śniadania i doładuj się pozytywną energią już na początku dnia! Przygotowanie posiłku dla najbliższych będzie przyjemnością, jeśli zadbasz o odpowiednie wyposażenie swojej kuchni. Praktyczne czajniki, wytrzymałe kokilki czy urocze talerzyki pozwolą Ci pięknie rozpocząć każdy dzień!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rodzinny obiad

Obiady w rodzinnym gronie to wspaniała okazja do spędzenia ze sobą chwili. Warto celebrować te momenty przy pięknie nakrytym stole! Polecamy kolorowe szkło w szklankach i kieliszkach LUNNA, które pięknie przyozdobi stół. Dołóż do tego zastawę Libel w kolorze musztardowym lub czarnym i ciesz się czasem spędzonym z najbliższymi.

 

Pyszna kolacja

Wieczór to czas odpoczynku i relaksu, dlatego najlepiej smakuje posiłek przygotowany wspólnie. Jeśli zadbasz o odpowiednie akcesoria i dodatki z pewnością będzie to świetna zabawa. Nie zapomnij o desce, która jest niezbędnym elementem wyposażenia każdej kuchni. Decydując się na te z drewna mango zapewnisz sobie długoletnie użytkowanie. Drugim niezwykle wytrzymałym budulcem desek jest drewno akacjowe – ten materiał zapewnia nie tylko estetyczny wygląd podawanych dań, ale i niesamowitą wygodę użytkowania. Zadbaj również o filiżanki, w których podasz ulubioną herbatę – polecamy te z linii CEMBRA, o podwójnych ściankach, dzięki czemu napoje prezentują się w nich niezwykle ciekawie.