Lifestyle

14 dniowe wyzwanie #zostańwdomu z Homla

Wielkanoc zbliża się wielkimi krokami. Warto już teraz się na nią przygotować i można to zrobić nie wychodząc z domu 🙂 Zachęcamy do przyłączenia się do naszego 14 dniowego wyzwania i przygotowania się na świętowanie!

1.Zrób listę świątecznych dekoracji

Sprawdź, jakie dekoracje posiadasz w domu, a jakich brakuje do wyczarowania naprawdę pięknych aranżacji. Możesz zaczerpnąć inspiracji np. na naszym profilu Pinterest.

 

2. Rozpocznij wiosenne porządki

Zrób wiosenne porządki w całym mieszkaniu. Teraz jest na to idealny czas, a pomogą w tym nasze akcesoria do sprzątania. To jak, dasz się skusić?:)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3. Przygotuj ozdoby

Przygotuj własnoręcznie ozdoby świąteczne, np. stroik świąteczny. Aby to zrobić skorzystaj z naszych wielkanocnych zawieszek, sztucznych kwiatów czy ozdób na patyku. Efekt będzie satysfakcjonujący.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4. Zawieś wiosenny wianek

Wprowadź energię do swojego wnętrza i zawieś wiosenny wianek na swoich drzwiach. Wprowadzisz tym samym radosny nastrój do mieszkania i pozytywnie się nastroisz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5. Spraw sobie świąteczny kubek

Radość z nowego, świątecznego kubka wywoła uśmiech na twojej twarzy. Ulubiona kawa czy herbata będą smakować jeszcze bardziej wyjątkowo.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6. Udekoruj salon

Wprowadź pierwsze dekoracje do swojego salonu, postaw ulubiony wazon na stoliku, a obok połóż wiosenną podkładkę i wesołą figurkę królika lub kurki.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7. Ozdób swoje okna

Wyczyszczone okna, lśniące czystością, aż się proszą o wiosenną oprawę. Zawieś w nich nowe firanki lub zasłony z kwiatowym motywem i ciesz się niesamowitym klimatem.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8. Odśwież sypialnię

Nowa, wiosenna pościel sprawi, że z przyjemnością będziesz się budzić każdego poranka. Dodatkowo nadasz lekkości i powiewu świeżości swojej sypialni.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9. Udekoruj jadalnię

Jadalnia podczas świąt wielkanocnych jest niezwykle ważna. Dlatego warto zadbać o udekorowanie stołu. Pomogą Ci w tym piękne obrusy, serwety czy wielkanocne zajączki. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10. Przygotuj stół

Nowa zastawa stołowa wywoła ogromny uśmiech na twojej twarzy, a goście będą zachwyceni. Zaopatrz się w praktyczne naczynia lub wyjątkowe sztućce i spraw sobie radość.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11. Zasadź rzeżuchę

Zasiana rzeżucha w pięknym naczyniu wprowadzi pozytywną energię do twojej kuchni. Wykorzystaj do tego podstawki dostępne w naszej ofercie. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12. Wypróbuj nowe przepisy

Pobyt w domu to świetny czas na kulinarne eksperymenty. Przygotuj plan na pyszny obiad czy słodkości – skorzystaj z naszych kuchennych akcesoriów.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

13. Zadbaj o łazienkę

Postaw świąteczne dekoracje również w swojej łazience, dzięki temu nadasz spójności wiosennemu wystrojowi całego mieszkania.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

14. Przygotuj koszyczek wielkanocny

Na finale nie zapomnij o wielkanocnym koszyczku! Szeroki ich wybór znajdziesz w naszej ofercie.